شیوه های پرداخت

ما در وبسایت برق و انرژی تلاش کرده ایم تا راحت ترین و معتبرترین روش های پرداخت را برای شما فراهم کنیم. برهمین اساس، شیوه های مختلف پرداخت مبلغ پیش فاکتورها به شرح زیر است:

روش اول : استفاده از درگاه اینترنتی وب سایت

تمامی کاربران وبسایت برق و انرژی می توانند با داشتن یک کارت بانکی معتبر، از طریق درگاه های اینترنتی زرین پال و به پرداخت ملت که متصل به سایت است؛ مبلغ پیش فاکتور خود را پرداخت نمایند. در این روش پس از تایید پیش فاکتور شما توسط همکاران ما در سایت؛ یکی از پایانه های پرداخت اینترنتی را انتخاب نموده و وارد صفحه درگاه بانک می شوید. پس از انجام عملیات بانکی و پرداخت مبلغ، کد رهگیری دریافتی از درگاه پرداخت را یادداشت نموده و برای پیگیری های بعدی نزد خود نگهداری نمائید.

لازم به ذکر است که پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می گردد.

موارد لازم برای انجام این روش پرداخت عبارت است از:

  • داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب
  • به همراه داشتن شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت بانکی
  • به همراه داشتن تاریخ انقضاء درج شده بر روی کارت بانکی
  • به همراه داشتن کد CVV2 بانکی که یک عدد 3 یا 4 رقمی است.
  • فعال بودن رمز دوم یا رمز پویای کارت بانکی

لازم به ذکر است که تحویل گیرنده سفارش، هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشد.

 

روش دوم : استفاده از همراه بانک، اینترنت بانک، تلفن بانک و دستگاه های خود پرداز

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی برای آنها در شرایط فعلی میسر نیست می توانند سفارش خرید خود را بر اساس پیش فاکتور تایید شده به صورت کارت به کارت ، حساب به حساب ، پایا و ساتنا ( انتقال وجه بین بانکی برای مبالغ بیش از 100.000.000 ریال) نهائی و پرداخت نمایند.

برهمین اساس کاربران گرامی می توانند مبلغ پیش فاکتور تایید شده خود را را به شماره حساب، شبا و کارتی که تصویر آن در زیر درج شده است؛ واریز نمایند:

 در ادامه ،لازم است کاربران پس از واریز، تصویر فیش واریزی را به همراه شماره یا نام پیش فاکتور خود، به شماره همراه 09396292001 از طریق پیام رسان های سروش، تلگرام یا واتس آپ ارسال نمایند.

 

به مشتریان محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی یا با استفاده از اینترنت بانک و همراه بانک شخصی خود انجام دهند.

 

لازم به ذکر است که در این روش نیز تحویل گیرنده سفارش، هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشد.

 

روش سوم : پرداخت در محل فروشگاه

برای آن دسته از کاربرانی که توانایی مراجعه به فروشگاه در تهران و تحویل گرفتن کالا را دارند توصیه می شود که از این روش اقدام نمایند.

در این روش لازم است کاربر پس از گرفتن تائیدیه پیش فاکتور خود از سایت، با شماره تلفن های فروشگاه تماس حاصل نموده و آنها را از مراجعه خود یا نماینده خود جهت دریافت کالا و پرداخت فاکتور فروش مطلع نماید. همکاران ما در فروشگاه، برای آسودگی هرچه بیشتر و تسریع در روند تحویل کالا به مشتری ، با او هماهنگ می شوند.

 

لازم به ذکر است که در این روش نیز تحویل گیرنده سفارش، هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشد.

 

روش چهارم: پرداخت در محل

به کاربران توصیه می شود جهت تسریع در پردازش و تحویل کالا، پرداخت خود را به یکی از سه طریق ذکر شده انجام دهند. با این وجود؛ برای حفظ مشتری مداری و آسودگی خاطر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند سفارش خود را در هنگام دریافت آن پرداخت کنند؛ برق و انرژی این امکان را فراهم می کند تا آن دسته از مشتریان که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران می باشد؛ هزینه را هنگام تحویل گرفتن کالا به یکی از روش های زیر پرداخت کنند:

الف) پرداخت نقدی در محل : در این روش مبلغ فاکتور به صورت نقدی به پیک  مراجعه کننده از طرف برق و انرژی پرداخت می شود.

ب) پرداخت کارت به کارت : در این  روش پس از دریافت کالا و اطمینان از صحت وسالم بودن آن با استفاده از همراه بانک یا اینترنت بانک؛ مبلغ فاکتور به شماره کارت بانکی درج شده در قسمت 2 واریز می گردد.

 

توجه: سفارش هایی که مبلغ آنها بیش از 30.000.000 ریال است ؛ لازم است پیش از ارسال با استفاده از روش های 1 الی 3 تسویه شوند.

لازم به ذکر است که در این روش نیز تحویل گیرنده سفارش، هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشد.